• Adresimiz: Saraylar Mah. Cumhuriyet Cad.
    Bulduk İşhanı Kat: 2 No:81 DENİZLİ

  • Bizi Arayın: +90 258 265 39 57
    info@asmaltinsondaj.com.tr

Hakkımızda


Firmamız 1977 yılında küçük bir sondaj makinesi ile başlamış olup, 2007 yılında ASM ALTIN SONDAJ adı altında kurumsallaşmış olup 35 yıllık deneyimi ile son teknolojileri kullanarak aşama aşama büyümesini sürdürmektedir.

Firmamız, sondaj çalışmalarında kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyetini prensip olarak kabul etmektedir. Genellikle Ege Bölgesi'nde uzun yıllardır yüzlerce su kuyusu açan firmamız müşterilerinden sürekli gelen yeni talepleri karşılamak için teknik kadrosunu, ekipman ve makine parkını son teknolojiye göre sürekli yenileyerek şu an, istenilen derinlikten su çıkarabilmektedir.

Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların açılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ve 15 ulaşım aracı ile sektöründe iddialı bir konuma gelmiştir.Ayrıca son model 25 ve 30 bar kompresörlerimiz ile, 100 mt ile 500 mt arası derinlikte sondaj kuyusu açılır ve kuyu temizleme işlemi yapılmaktadır.